Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 115.40 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën në Mati 1 në Prishtinë

Shitet banesa thuajse e gateshme per banim 3+1 ne rrugen E me qasje ne rrugen A/C ne Prishtine.
Objekti ne te cilen gjindet banesa ndodhet buze rruge dhe eshte ndertim me punime cilesore.
Banesa ndodhet ne katin e 1 dhe ka 115,45 m²
Banesa eshte e orgonizuar:Qendrimi ditor se bashku me kuzhine me dritare dhe pothuajse e ndarë me pamje nga përëndimi,tri dhoma gjumi me pamje nga lindja,dy banjo,depo dhe dy ballkona.
Per nje vizite ne prone ose me shume informacjone na kontaktoni.
Banesa është pronë e nënkontraktorit.

INFORMATAT:

+383/045319313&+383/043414141

www.zekagroup.info

info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]