Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 102.57 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën e gatëshme për banim në rrugën Ukshin Kovaqica në lagjen Mati 1 në Prishtinë.
Objekti ku ndodhet banesa është afër Shkollës Pavarësija.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga Lindja.
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,tri dhoma gjumi,dy tualete.

Ndodhet ne katin e 5 dhe ka 102,57 m²,dhe është e gatëshme për banim.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
———————————
+383/45 319 313
+383/43 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Muharrem Fejza-Mati 1
———————————

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]