Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 76.5 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Banesa në Prishtinë

Super banesë në ndërtim e sipër ,në rrugën Korab në lagjen Prishtina e Re..
Banesa ka 76.5 m² dhe gjindet në katin e 6 të objektit.
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo
Banesa ka orjentim nga veriu,dhe është pronë e nënkontraktorit.
Përfundonë në dhjetor te 2021.
Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni ne zyret tona.

Tel:+(383)045319313+(383)043414141

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
Prishtine 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]