Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 80.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa në Prishtinë, 2+1 në rrugën rruga Koran në lagjen Prishtina e Re.

 

Banesa ka një orgonizm të mirë,hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen e banesës.

 

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe depo.

 

Banesa ndodhet ne katin e 6 me pamje nga jugu dhe me 80.5 m²

Banesa është e gatëshme në fund të vitit 2021 dhe ka dokumentacjon të rregulltë për aktin noterijal.

Banesa është pronë e nën kontraktorit.

Për një vizitë në pronë na gjeni në:

————————————

+(383)045 319 313

+(383)043 41 41 41

www.zekagrouo.info

Info@zekagroup.info

Adresa:

Mati 1 -Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë 10000

Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]