Banesa në Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 1063 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Group-Patundshmëri

 

Banesa në Prishtinë ndodhet pranë rrugës Enver Maloku dhe asaj Muharrem Fejza në lagjen Mati 1

 

Sipërfaqja Totale 106,3 metra

 

Ndodhet në katin e  4 të banimit

 

Orgonizohet në:Ambijent ndenje së bashku me ambijent gatimi me dritare,tri dhoma gjumi,dy banjo,ballkone.

 

Orjentimi Veri&Lindje

 

Banesa është në ndërtim e sipër,dhe përfundon në dhjetor të 2022

 

Banesa është pronë e nënkontraktorit

 

Për me shumë informacjone na kontaktoni në:

 

info@zekagroup.info

 

www.zekagroup.info

 

+(383)045319313

 

+(383)043414141

 

Zyret tona në Prishtinë

 

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

 

10000-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]