Banesa në lagjen Prishtina e Re-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 2+1 në lagjen Prishtina e Re,në Prishtinë

Organizimi:Dy dhoma gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,dy tualete.

Banesa ndodhet në katin e 6 të objektit.
Sipërfaqja e banesës është 86 metra ,dhe pamje nga Veriu

Banesa është pronë e nën kontraktorëve,që ka kryer punë në objektë.

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]