Banesa në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 80.8 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet super banesë për shitje 2+1 në fazën e ndërtimit , rruga Tahir Zemaj në Fushë Kosovë.

Ka një sipërfaqe totale prej 80.8 m² ,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga jugu-përëndimi

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenjës me këndë të gatimit dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi,dy banjo me wc dhe depo.

Banesa pritet të përfundoje në fund e 2023.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Telefon:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Websit:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]