Banesa në Fushë Kosovë

660€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 96 M 2
  • Year Built: 2011

Description

Ofrohet banesa për shitje, në një vend ideal për banim dhe në një objekt që ndodhen nē Fushë Kosovë,në rrugën Nënë Tereza.

Banesa ndodhet në katin e 4-të,dhe një sipërfaqe totale prej 96 m²,me orjentim nga lindja.

Banesa është gatëshme dhe e mobiljuar sipas shijes të pronarit të tashmë.

Banesa disponon :
Ambijent ndenje, kuzhina me depo dhe trapezeri e tëra me dalje në ballkonë.
Dy dhoma gjumi
Mjë banjo&wc, dhe një depo.

Qmimi dhe pagesat bëhet sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]