Banesa në Fushë Kosovë

53,000€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 89.27 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofronë për shitje banesën në fazën e ndërtimit në lagjen Eliza në Fushë Kosovë.

Banesa ka një sipërfaqe prej 89.27 m²,me pamje nga lindja,dhe pritët të jetë e gatëshme në fillim të 2024.

Banesa orgonizohet në:

Qëndrimi ditor& Kuzhina me dalje në ballkon.
Dy dhoma gjumi.
Dy banjo me wc.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona:

INFORMATAT:

+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Websit:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D 6 H 45 K 1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]