Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 66 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2009

Përshkrimi

 

Banesa në shitje 1+1 në rrugën Dardanija -Fushë Kosovë

Ndodhët në katin e 5-të, me sipërfaqe prej 66 m ² , e pozicionuarë nga veri-lindje.

Banesa është e gatëshme për banim dhe është e rregulluar ashtu si shihet në foto.
————-‐——————————————-
Qmimi i banesës është 550 eu m²
‐——————————————————–

Orgonizimi i banesës:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë  dhe me daljenë ballkon,1 dhomë gjumi,1 banjo dhe 1 depo

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarë të banesës,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]