Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.59 M 2

Description

Zeka Patundshmëri ofrone banesën 2+1 në shitje në rrugën Arbëria në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e 4-të,të objekti të ri 7 katësh me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 88.59 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga jugu .

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, një dhomi gjumi,banjo,depo dhe ballkoni.

Banesa pritet të përfundoje në Tetor të 2023.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]