Banesa ne Fushe Kosove

620€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 64.13 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Super banesë 2+1 në shitje në lagjen më të qetë,rruga Pajazit Islami në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e 3-të,të objekti të ri 7 katësh me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 64.14 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga Lindja .

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkoni.

Banesa pritet të përfundoje në Tetor  të 2023.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]