Banesa ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 55.75 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patunshmëri ofrone banesen ne Fushe Kosove-Bresje  per shitje, banesa eshte  e gateshme per  banim,dhe me fleten poseduse .

Banesa ndodhet ne  katin e 4 dhe ka nje pamje nga jugu, me nje sipërfaqe totale  prej 55,75 m²

Banesa ka kete orgonizim:

Qëndrimi ditor&Kuzhina

Nje dhome gjumi

Nje banjo&wc dhe ballkoni.

Qmimi  dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e baneses.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
TEL+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www,zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari

D6-H45-Kati 1-N 8        Ulpianë -Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]