Banesa ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 82.15 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Banesa në shitje, 2+1 pranë rrugesë krysore në Bresje -Fushë Kosovë

Ndodhët në katin e 8, me siperfaqe prej 82.15 ² , e pozicionuarë nga jugu.

Banesa  eshte e gateshme dhe me flete poseduse.

Orgonizimi i banesës:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë ,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarë të banesës,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]