Banesa ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 79.82 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa 2+1 tek rruga Pajazit Islami ne Fushe Kosove, e pozicjonuar nga veri-lindje.

Ndodhet ne katin e 6 te banimit me siperfaqe totale 79,82 m².

Banesa   orgonizohet :

Qendrimi ditor me kuzhine,dy dhoma gjumi ,2 banjo,depoja dhe ballkoni.

Banesë  pritet te perfundoj ne Prill te 2023.

Qmimi dhe kushtet e marreveshjes behen me pronar te baneses.

Për  me shume informacjone na kontaktoni ne telefon, ose na vizitoni ne zyret tona te punes.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D6 H45 K1  Nr 8

Prishtine

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]