Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.59 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Përjetoni kënaqësinë dhe komoditetin që ofronë Kompleksi Eliza C ,në Fushë Kosovë me sipërfaqe 88,59 m² kati 1-të,pamje nga lindja-parku.

Njësitë e brendëshme:

Qëndrimi ditorë me kuzhinë

Dy dhoma gjumi

Dy tualete dhe nje ballkonë.

Banesa është në ndërtim e sipër,dhe pritet të përfundojë në pjesën e dytë të 2023.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesës ,bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone,apo vizitê në këtë pronë ,apo të tjerat na kontaktoni.

+383/49 507 502

+383/46 507 502

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D 6 H 3 Kati 1

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]