Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 70.22 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesen në shitje,rruga Pajazit Islami në Bresje-Fushë Kosovë
Banesa ka 70.22 m² dhe gjindet në katin e 8 të objektit.
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi ,ballkonë dhe dy banjo.

Banesa pritet të përfundojë në fund të këtijë viti 2022.
Banesa ka orjentim nga lindja,dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ,ose na vizitoni në ambijentet tona të punës.
+383/49 507 502
+383/46 507 502
www.zekagroup.info
Ulpiana D 6-H 45
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]