Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.45 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Në rrugën Hamdi Grejqevci në Fushë Kosovë,në Kompleksin Eliza A shitet banesa 2+1.

Banesa ndodhet në katin e 6 të banimit,ka një planimetri të rregulltë prej 88,45 m².

Në koridor në hyrje i cili ndarjen tek salloni me kuzhinë,dy dhoma gjumi,dy banjo dhe ballkoni me pamje nga parku.

Banesa është e gatëshme për banim,dhe e gatëshme për aktin notarijal.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:
+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]