Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 109.28 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2019

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesën në Fushë Kosovë në rrugën Besa Besë ,jo largë Shkollës Fillore Mihail Grameno
Banesa gjindet në katin e 8 dhe me 109,28 metra²,me pamje nga Jug-Lindje
Banesa është e gatëshme dhe me fletë poseduse.
Banesa orgonizohet në:
Qëndrimi ditor& Kuzhina
Tri dhoma gjumi
Dy banjo me wc dhe ballkoni
INFORMATAT:
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Për më shumë rreth nesh:
www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info