Banesa në Fushê Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 90.70 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Përshkrimi i Pronës:

Banesa ndodhet në Fushë Kosovë,pranë rrugës Arbëria.

Sipërfaqja Totale:90.72 m²

Ndodhet në katin e 7 të banimit.

Orgonizohet në:Qëndrimi ditor me kuzhinë,dy dhoma gjumi ,dy banjo dhe ballkoni.

Të dhenat tjera :Ndërtimi i objektit  pritet të përfundojë në gjysmën e dytë të 2023.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:
+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]