Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 63.78 M 2
  • Year Built: 2017

Description

Zeka Group-Patundshmëri

Ofrohet banesa e gatëshme  për banim,në rrrugën Dardanija në Fushë Kosovë,objekti gjindet 100 metra nga Shkolla Fillore “Mihail Grameno”.

Banesa gjindet në katin e 4 të objektit me orjentim nga Lindje.

Orgonizohet në:

Ambijent ndenje së bashku me kuzhinë

,një dhomë gjumi,një banjo dhe ballkone.

 

Banesa ka dokumentacjonë të rrregulltëme fletê poseduse,qmimi bëhet me pronarë të banesës.

Për me shumë informacjone na kontaktoni në:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Zyret tona në Prishtinë

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

 

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]