Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 63.78 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2018

Përshkrimi

Përshkrimi i Pronës:

Banesa ndodhet pranë Shkollës Fillore Miahil Grameno në Fushë Kosovë.

Sipërfaqja  totale:63,78 m².

Ndodhet në katin e 4 të objektit,orjentimi nga lindja ,gjegjësishtë oborri .

Orgonizohet në:Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo me wc dhe ballkoni.

Të dhënat të tjera:

Shitet e mobiljuar,dokumentacjon të rregulltë me fletë poseduse.

Ju presim të lajmerohuni:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë :

www.zekagroup.info

Zyret tona :

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

 

 

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]