Banesa në Fushe Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 109.33 M 2
  • Year Built: 2022

Description

 

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesën në Fushë Kosovë në rrugën 28 Nëntori afër Xhamisë të Re.

Banesa gjindet në katin e 7 dhe me 109,33 metra²,me pamje nga Jug-Përëndim.

Banesa është në fazën e ndërtimit,dhe pritet të përfundoj në gjysmën e parë të 2022.

 

Banesa orgonizohet në:

Qëndrimi ditor& Kuzhina

Tri  dhoma gjumi

Dy banjo me wc dhe ballkoni

 

INFORMATAT:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]