Banesa ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 87.54 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën në fazën e ndërtimit,në Fushë Kosovë në lagjen Eliza.
Banesa gjindet në katin e 2 dhe me 87,54 metra²,me pamje nga Lindja.
Qmimi i banesës bëhet në marrëveshje me pronarin e banesës
Banesa përbëhet nga:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë
Dy dhoma gjumi
Dy Banjo&Balkone

Për më shumë na telefononi ose na vizitoni në zyret tona:
+383/049 507 502
+383/046 507 502
Për më shumë rreth nesh:
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info