Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 109.30 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Banesa në Fushë Kosovë

Super banesë në ndërtim e sipër ,në rrugën Llapi në Fushë Kosovë.
Banesa ka 109,13 metra dhe gjindet në katin e 5 të objektit.
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo
Banesa ka orjentim nga përëndim-veri,dhe është pronë e nënkontraktorit.
Përfundonë në dhjetor te 2022
Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni ne zyret tona.

Tel:+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë:

Web:www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info