Banesa në Fushë Kosovê

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 46 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofronë:

Banesë në shitje ne Fushë Kosovë rrugën Llapi.

Banesa ka 46 metra dhe gjindet në katin e 4 ,me orjentim Lindje-Jug.

Orgonizimi banesës: Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,një dhomë gjumi,një banjo dhe ballkoni .

Banesa është pronë e nënkontraktorit ,dhe pritet të përfundojë në Qershor të 2022.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

INFORMACIJONET:

Tel:

+383/049 507 502
+383/046 507 502

Për më shumë rreth nesh:
Web:www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]