Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 76.87 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofronë:

Banesë në shitje ne Fushë Kosovë rruga Eqrem Qabejë.

Distanca: 500 metra shkolla Mihail Grameno.

Kati 4 me 67,86 M²,pamje nga veriu.

Orgonizimi banesës: Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,dy dhoma gjumi,një banjo dhe ballkoni .

Banesa pritet të përfundojë në dhjetorë të 2021,qmimi i banesës bëhet sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

INFORMACIJONET:

Tel:

+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]