Banesa ne Fushe Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 61.12 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën e gatëshme,në Fushë Kosovë në lagjen Eliza.
Banesa gjindet në katin e 7 dhe me 60.12 metra²,me pamje nga Lindja.Banesa kakëtë orgonizim:

  • Qëndrimi ditor& Kuzhina
  • Një dhomë gjumi
  • Banjo me wc dhe ballkoni

 

INFORMATAT:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info