Banesa ne Fushe Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 61.12 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën e gatëshme,në Fushë Kosovë në lagjen Eliza.
Banesa gjindet në katin e 7 dhe me 60.12 metra²,me pamje nga Lindja.Banesa kakëtë orgonizim:

  • Qëndrimi ditor& Kuzhina
  • Një dhomë gjumi
  • Banjo me wc dhe ballkoni

 

INFORMATAT:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]