Banesa ne Fushe Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 114.57 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Ofrohet banesë në shitje ne Fushë Kosovë rruga Eqrem Qabej.

Distanca: 500 metra shkolla Mihail Grameno.

Kati 3 me 114,57 M²,pamje nga lindja

Orgonizimi banesës: Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,tri dhoma gjumi,dy banjo, ballkoni dhe nje depo.

Banesa është pronë e nënkontraktorit ,dhe pritet të përfundojë këtë vit.

INFORMACIJONET:

Telefoni:

  • +383/045319313
  • +383/049507502
  • +383/043414141

Web:

www.zekagroup.info

Email:

info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

 

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]