Banesa ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 108.70 M 2
  • Year Built: 2022

Description

 Zeka Patunshmëri ofronë banesë në Fushë Kosovë

Vendndodhja e banesës është në nga poziicjonet më të kërkuar në qytete.

Distance nga Shkolla Mihail Grameno diku 500 metra, qasje në të gjitha rrugët kryesore të qytetit të qytetit.

Kati 5 me 108,70 m²,pamje nga përëndimi,nga rruga.

Orgonizimi banesës:Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,tri dhomë gjumi, dy banjo dhe ballkoni.

Banesa është pronë private ,dhe pritet të përfundojë në pranverë të 2022

INFORMACIJONET:

Tel:+383/045319313 & +383/043414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]