Banesa ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 77.65 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patunshmëri ofronë:

Banesë që ndodhet në Fushë Kosovë,afër QKU dhe objektin e komunës si ďhe gjykatës Komunale.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 3,me sipërfaqe totale prej 77,67 m².

Banesa dispononë :

  • Ambijentë ndenje ,ambijentê gatimi.
  • Dy dhoma gjumi.
  • Dy taulete,ballkoni.

Detaje tëtjera:

Objekti është në ndêrtim e sipër dhe pritet të përfundojë nê Dhjetor të 2021.

Banesa i përketë ,nënkontraktorëve të punëve në objektë.

Për më shumë informacjone,apo një vizitë në pronë na kontaktoni apo na vizitoni.

+383/045319313

+383/049507502

+383/043414141

www.zekagroup.info

info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

Prishtinë

 

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]