Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 59.68 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Ofrohet pë shitje:

Zeka Patundshmëri ofron banesen në rrugën Eqrem Qabej në Fushë Kosovë.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 1 ,me sipërfaqe totale prej 59,68 m².

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditor,me kuzkuzhin1 dhoma gjugju1 banjo dhe ballkoni.

Banesa ka pamje nga jugu

Detaje tjera :

Objekti lëshohet në përdorim në muajinëdhjetor të 2021,punime cilesore etj.

Banesa i perket nënkontratkorit të puneve në objekt.

Për më shumë informacione apo një vizite në këte prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes.

Tel:+383/045319313 & +383/043414141 & +383/49507502

www.zekagroup.info info@zekagroup.info

Mati 1 Rruga Muharrem Fejza

Prishtine 10000

Kosove

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]