Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 71.32 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

ZEKA PATUNDSHMËRI

Shitet banesa 2+1 ,prapa qendrës mjekësore,dhe objektit te Komunës në qytetin e Fushë Kosovës

Me sipërfaqe totale 71,32 m²,kati përdhes pamje nga oborri.

ORGONIZIMI :Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,njê tualetë,një ballkonë.

Banesa është e gatëshme për banim dhe ka FLETEN POSEDUSE

INFORMATAT:

+383/045319313

+383/043414141

www.zekagroup.info

info.@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]