Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 91.59 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Ofrohet banesë në shitje në Fushë Kosovë

 

Vendndodhja e banesës është në nga poziicjonet më të kërkuar në qytete.

Distance nga Shkolla Mihail Grameno diku 500 metra, qasje në të gjitha rrugët kryesore të qytetit të qytetit.

Kati 5 me 91,59 m²,pamje nga jugu,gjegjësishtë nga oborri

Orgonizimi banesës:Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,tri dhomë gjumi, dy banjo dhe ballkoni.

Banesa është pronë private ,dhe pritet të përfundojë këtë vit.

INFORMACIJONET:

Tel:+383/045319313 & +383/043414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]