Banesa në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Shitet banesa 1+1 ,prapa Shkollës “Gjon Serreqi” në rrugën Astrit Bytyqi në qytetin e Ferizajt.

Me sipërfaqe totale 60,20 m²,kati 3 pamje fantastike ne lindje.

ORGONIZIMI :Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi ,njê tualetë,një ballkonë.

Banesa është e gatëshme për banim dhe e mobiljuar.

INFORMATAT:

+383/045319313

+383/043414141

www.zekagroup.info

info.@zekagroup.info

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]