Banesa në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 86.70 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Super banesë 2+1 në shitje në lagjen më të qetë në Ferizaj.

Banesa ndodhet në katin e 10-të,me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 86.70 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,me pamje nga lindja.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, një dhomë gjumi,banjo dhe ballkoni.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info