Banesa në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 92.30 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Ofrohet banesa 2+1,jo largë nga qendra në Ferizaj.
Objekti është në fazën përfundimtare të ndertimit,dhe pritet te jetë e gatëshme ne Qershorit të 2023.
Banesa ka sipërfaqe 92.30 m²,kati i 3 dhe me orjentim nga jugu.
Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Balkoni
Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona.
INFORMATAT:
Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Web:info@zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Zyret tona :
Ulpiana D6 Hymja 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info