Banesa me qira

320€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 97 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofronë për qiradhënje banesën në lagjen Prishtinae Re në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 3-të ,me pozicjonim lindje.

Banesa ka këtë përbërje:
Qëndrimi ditor &kuzhina me dalje në një ballokonë të madhë.I
Dy dhoma gjumi.
Dy banjo & depoja.

Banesa ipet për qiradhënje ashtu siq shihet në foto,dhe është e gatëshëm për banim.

Qmimi i qiradhënjes është 320 € ,natyrisht dhe një muaj depozitë.

Informatat:
Telefon:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]