Banesa me qira ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Ofrohet me qira banesa me sipërfaaqe 87 m² në Dragodan, nga ndërtuesi Kabashi Holiding.

Ka orientim nga veri-lindje-jugu me këtë orgonizim : Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkon, dy dhoma të gjumi, banjo&wc është me dritare.

Ssistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike te instaluar nën dysheme.
Ndërtesa ka ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Qmimi i banesës për muajë është 550 eu.

Për të mësuar më shumë rrethë kësaj banese dhe të tjerave na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D6-H45
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]