Banesa me qira në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 81.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet banesa me qira me sipërfaqe 81.5 m², banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re.

Banesa është e mobiljuar dhe e gatëshme për banim.

Banesa ka këtë orgonizim:

Qëndrimi ditor&Kuzhina, dy dhoma gjumi, banjo&wc dhe ballkoni.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri .

📞 049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]