Banesa me qera

200€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 55 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Jepet me qera banesa 1+1 në lagjen Eliza në Fushe Kosove, m sipërfaqe 55 m²,dhe ndodhet në katin e 4- të banimit.
Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës dhe dalje në ballkon,një dhomë gjumi,kuzhina dhe banjo.
Banesa është e mobiljuar dhe e pa banuar më parë.
Qmimi i banesës është 200 eu në muaj.
Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat.
Informatat:
Tel:+38449507502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Prishtinë-Ulpianë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]