Banesa me qera ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 70 M 2
  • Year Built: 2008

Description

Jepet me qera banesa 1+1 tek Qafa ne Prishtine,me siperfaqe 70 m²,dhe ndodhet në katin e 4-të te nje objekti te ndertuar pas vitit 2000.

Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjes  dhe dalje ne ballkon, nje  dhome gjumi, kuzhina ndaras dhe banjo .

Banesa eshte pjeserisht e mobiljuar.

Qmimi sipas marrveshjes me pronarin e baneses .

Mos hezitoni te na kontaktoni per kete banese ose edhe per te tjerat.

Informatat:

Tel:+383/049 507 502

+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtin

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]