Banesa me qera në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 65 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Ofrohet me qera banesa me sipërfaqe 65 m² me lokacion në Mati 1 në Prishtinë.

Banesa ka orientim të mirë nga lindja dhe veriu, me këtë renditje të hapësirave të brendshme: Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkon, një dhomë të gjumit, banjo dhe depo.

Sistemin e ngrohjes e ka me termokos, poashtu, ka hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Banesa lëshohet me qmim prej 300 eu ,si dhe kaucjoni i cili duhet të paguhet në rast të lidhjes së kontrates.

Banesën mund ta shikoni qdo, ditë të punës me një termin paraprak.

Informatat:

+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45
Prishtinë-Ulpianë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]