Banesa me qera

260€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 70.44 M 2

Description

Ofrohet me qera banesa me sipërfaqe 70.44 m² në rrugën EqremQabej në Fushë Kosovë, në kompleksin Hira Residenc.

Banesa ka orientim nga jugu dhe ka këtë përbërje:
Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje ne ballkon, dy dhoma të gjumit,banjo&wc dhe depo.

Objekti ku gjendet banesa ka dy ashensor, dhe nxemjen e ka me energji elektrike.

Banesa gjindet në njërën prej lagjeve më të qeta të qytetit.

Çmimi i qirasë është 260€.

Në rast intersimi na konaktoni:
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]