Banesa e gatëshme në lagjen Eliza-Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 117 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesën e gatëshme,në Fushë Kosovë në lagjen Eliza.

 

Projekti është përshtatur sipas zgjedhjes urbane të aprovuar nga Komuna e Fushë Kosovës

Banesa gjindet në katin e 1 dhe me  117 metra²,me pamje nga Lindja.

 

Banesa  është pronë e nënkontraktorit të punëve nê objektë.

Banesa përbëhet nga:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë dhe një depo

Tri dhoma gjumi

Dy Banjo&Balkone

 

Për më shumë na telefononi ose na vizitoni në zyret tona:

+38345319313

+38343414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info