Banesa e gatëshme në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa

The space

  • Land Size: 80.21 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Shitet banesa 2+1 në rrugen Hajrulla Zymi në Fushë Kosovë,me sipërfaqe totale 80,21 metra.
Banesa ndodhet në katin e 3 të një ndërtimi të ri me ashensor.
Orgonizuar në ambijentë ndenje dhe kuzhinë të përbashkët,dy dhoma gjumi,ballkon dhe tualet
Orjentuar nga jug-lindje
E gatëshme për banim

Na kontaktoni duke ne thirrur ose derguar sms ,për të mësuar më shumë rreth baneses.
———————-
+383/45 319 313
+383/48 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
———————-

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]