Banesa-Duplex për shitje në Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 167 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Shitet Banesa-Duplex në qytetin e Vushtrrisë tek Ura e Gurit, me ndërtues Dijari SHPK.

Objekti është është në fazën e ndërtimit, duplex ofronë elegancë, stil dhe komoditet për klientët.
Duplex disponon një sipërfaqe prej 167,04 m2 në katët 3 dhe 4-të.

Duplex orgonizohet:
Kati 3:Qëndrimi ditor&Kuzhina, një dhomë gjumi, dy banjo&WC.
Kati 4:Dy dhoma gjumi, dy banjo&WC.

Për më shumë informacjone na kontaktoni :

Agjencioni:Zeka Patundshmërisë.

✆ 049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]