Banes për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 81.10 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën për shitje në rrugën Eqrem Qabej në Fushë Kosovë, me ndërtues Ace Group.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga lindja.

Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka dalje në ballkon,ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditës, dy dhoma gjumi dhe dy tualet dhe depo.

Banesa gjendet katin e 5-të dhe ka 81.10 m²,banesa është e gatëshme për banim në pjesën e parë të 2024.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal!

Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
Tel:+[383] 049 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]