Banes në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 126 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet banesa 2+1,në lagjen Arbëri afër ambasadës të SHBA,përballë KK të Prishtinës.

BANESA ÈSHTË E GATSHME
Banesa ka sipërfaqe 126 m²,kati i 3 dhe me orjentim nga jug-përëndim.

Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina me dalje në ballkonë,tri dhoma gjumi,njra dhomë me banjo personale,tri banjo dhe një depo.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

Web:info@zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Zyret tona :

Ulpiana D6 Hymja 3 Kati 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]