Banes ne Fush kosov

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87.71 M 2
  • Year Built: 20231

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën 3+1,rruga Pajazit Islami në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e 5-të,të objekti të ri 7 katësh me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 87.71 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga përëndimi.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, tri dhoma gjumi,dy banjo,depo dhe ballkoni ku kan dalje dhoma e ndenjës dhe njëra nga dhomat e gjumit.

Banesa pritet të përfundoje në Tetor të 2023.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]